602Lan Suite Groupware

Sürüm: 5.0.08.0403
Program Üretici Firma Software602
Program boyutu: 89.5 Mb
Lisans: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil: Ingilizce
İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista
Kısıtlama: 30 gün

Tanıtım:
Üreticiden: Ağdaki kullanıcıların internete çıkışları ve diğer ihtiyaçlarını yönetecek, ağ yöneticisinin bunları takip etmesini sağlayan komple çözüm programıdır.

Programın Özellikleri

 • Groupware Web Ä°stemcisi
  Web alıcısı, e-postaları entegre eder, bağlantıları, görevleri, takvim ve dökümanları zengin tarayıcı tabanlı arayüzünde paylaşıma sunar. Bütün “groupware” fonksiyonlarına erişim standart web tarayıcıları ile herhangi bir yerden sağlanabilir.
 • Webden Yönetim
  Herhangi bir web tarayıcısından tüm sunucu fonksiyonlarını izleme ve aranje etme olanağı sunar.
 • Outlook Bağlayıcısı
  Outlook bağlayıcı, Outlook ve Groupware sunucu arasında gerçek zamanlı ve iki yollu posta senkronizasyonu, bağlantılar, görevler ve takvim olaylarının gerçekleşmesini sağlar. Outlook 2002, 2003 ve 2007 destekler.
 • Thunderbird Bağlayıcısı
  Mozilla Thunderbird bağlayıcısı ek genişlemesi, kolaylıkla tüm “groupware” fonksiyonelliğini direkt olarak Mozilla Thunderbird alıcısında entegre eder.
 • Takvim ve Hatırlatmalar
  Özel takviminizi düzenleyin veya diğerleri ile takvim bilgilerinizi paylaşın. Bir olay veya randevu önceden belirlenen zamanda bir açılır pencere ile Outlook veya web alıcısında gösterilir, böylece hiçbir önemli olay uzak bir bağlantıda olsanız bile kaçırılmaz.
 • iCalendar (iCal) Desteği
  iCalendar (iCal) desteği takvim verisinin alışverişi için standart bir yol sunar. Kullanıcıların e-posta aracılığıyla toplantı davetiyelerini veya görevleri diğer kullanıcılara göndermelerini sağlar. iCalendar e-posta alıcılarının, göndericilere kolaylıkla cevap verebilmelerini ve farklı toplantı tarihi belirlemelerine yardımcı olur.
 • Herkese Açık, Özel ve Paylaşımlı Bağlantılar
  Herkese açık bağlantılar organizasyon içerisinde herhangi biri için erişilebilir durumdadır, özel bağlantılar kullanıcı tarafından düzenlenebilir, paylaşımlı bağlantılar kullanıcı veya grup izni ile kontrol edilebilir.
 • vCard Desteği
  vCard kişisel bağlantı bilgilerinin alışverişi için standart bir yol sunar. vCard formatını kullanarak kolaylıkla diğer sistemlerden Groupware sunucusuna dışarıdan bilgi transferi yapılabilinir.
 • Aktif Dizin Senkronizasyonu
  Kullanıcıları aktif dizin ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz.
 • LDAP ve LDAPS Sunucu
  Kullanıcıları aktif rehber ile senkronize edin, böylelikle mevcut rehber servislerinizi kolay entegre edebilir hale getirebilirsiniz. Sunucu, SSL (Secure LDAP) üzerinde LDAP desteğine sahiptir.
 • SMTP ve POP3 Server
  Dahili SMTP ve POP3 posta sunucuyu SMTP vardiyalı posta sunucu (MTA) olarak başka bir e-posta sisteminden kullanılabilinir. SSL (Soket Güvenli Katman) e-posta alıcısı ve sunucu arasında güvenli, kodlanmış ileti desteği sağlar.
 • IMAP Server
  IMAP4 sunucu kullanıcılara, herhangi bir IMAP alıcısından “groupware” sunucusunda neyin bulunduğunu görme olanağını kazandırır. E-posta sunucudan silinerek innDirilmediğinden dolayı, kullanıcılar evlerinden veya ofislerinden çoğaltılmış mesajlarla uğraşmak zorunda kalmayacaklardır.
 • FTP ve WebDAV Erişimi
  Kolaylıkla oluşturma, paylaşma ve dökümanları çevrimiçi olarak yayınlama, standart bir web tarayıcısından, FTP alıcısından veya WebDAV web dosyasından döküman stokuna erişim.

  E-posta Arşivleme
  Tüm gelen ve gönderilen mesajlar sadece okunabilir, değiştirilemeyen arşivde muhafaza edilir. Ataçmanlar posta arşivi seçeneklerine göre arşivlenebilir veya arşivlenmeyebilir.

 • Tam Metin Araması
  Tam metin araştırma motoru hızlı bir şekilde herhangi bir e-postayı, ataçmanı, bağlantıyı veya doküman objesini, posta gönderene, tarih veya dosya boyutuna göre dahili ilave araştırma opsiyonları ile bulabilir.
 • Ä°leri SMTP Koruması
  SMTP sunucu belirtilen ileri koruma ölçülerini barındırır: Rehber içerik saldırı koruması, Bayesian filtresi, e-posta saat başı kotaları, ters DNS doğrulaması ve DNSBL.
 • Bayesian Anti-spam
  Bayesian spam filtreleme yasalara aykırı spam ve e-postaları yasal postalardan ayırmakta kullanılan popüler bir yöntemdir. Bayesian anti-spam motoru e-posta sunucusuna entegredir, web alıcısı tarafından direkt olarak “Gereksiz (junk)” veya “Gereksiz (junk) Değil” butonları ile kullanılır.
 • SQL Veri Depolama
  Dahili 602SQL sunucuyu yüksek performanslı veri depolama, bağlantılı yeterlilikler ve tam metin araştırma bileşenleri ile günümüzün postalama anlayışı için gerekli tüm çözümleri sunar.
 • BitDefender Antivirus
  BitDefender normal olarak birkaç saatte bir sürülen sık virüs tanımlama güncellemeleri sağlar. Bu sayede ortaya çıkan yeni çevrimiçi tehditlere karşı etkili koruma kazanılır.
 • Otomatik Yedeklemeler
  Otomatik yedekleme veritabanındaki (posta, takvim, bağlantılar, dökümanlar) sunucu ayarları, tam metin içeriği ve Bayesian filtresinin yedeklenmesini sağlar.
 • S/MIME Desteği
  602LAN SUITE Groupware herkese açık anahtar kodlamayı ve MIME’de barındırılan e-posta işaretlemesini destekler. Anahtar yönetimi web tarayıcısında ek olarak bulunan ActiveX kullanılarak sağlanır.
 • Faks Servisleri
  Faks servisleri herhangi bir standart TAPI faks modem tarafından sağlanabilir. Ağ kullanıcılarına kolay kullanımlı faks sunucu ile faks yollama ve alma kabiliyetini verir. Gelen tüm fakslar kullanıcı posta kutularına gönderilir (faks kimliği ile) veya direkt olarak yazıcıdan çıktı alınır. . .WEB TASARIM

  >>> Programı İndir <<<

 • 发表回复

  您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用 * 标注