1-More PhotoCalendar

Sürüm: 1.80
Program Üretici Firma EXPOMEDIA GmbH
Program boyutu: 1.83 Mb
Lisans: Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Dil: Ingilizce
İşletim: Windows (Tümü)
Kısıtlama:

Tanıtım:
Program adından da anlaşılacağı gibi bir takvim hazırlama programı.

Özellikleri:

● Hazırladığınız takvimin üzerine resim haricinde nesneler, yazılar ve değişik efektler ekleyebilirsiniz.
● Profesyonel filtreleme yapabilme
● Yazıcınıza en uygun boyutları seçmeniz için elverişli ayarlar. (Önceden hazırlanmış olan yazdırma kalıplarını da kullanabilirsiniz. Örneğin; manzaralı takvim için manzara kalıbı)
● Oluşturduğunuz takvimin yılın istediğiniz günü başlamasını sağlayabilirsiniz.
● Daha da kişiselleştirebilen gün ayarları (örneğin doğum gününüzü güzel bir efektle yazmak)
● İçinde kullanımı basit olan birçok araç var.

Programın demo olan bu sürümünde yalnızca siyah-beyaz baskı yapabilirsiniz. Programın kısıtlaması olmayan sürümünü kullanmak istiyorsanız $19 ödeyerek programı satın almalısınız. . .WEB TASARIM

>>> Programı İndir <<<

One thought on “1-More PhotoCalendar

  1. Saat kategorisi için size saat alışverişi yapabileceğiniz bir siteyi de biz tavsiye etmek isteriz. Saat City internet üzerinden pek çok populer markanın %100 orijinal kol saatlerini, mağazalardaki liste satış fiyatından çok daha uygun fiyatlara satan bir online alışveriş sitesidir. Kurduğu %100 güvenli online alışveriş sistemiyle kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilemez, hiç kimse tarafından okunamaz ve SSL server sertifikasıyla korunur. Satın aldığınız saatler garantilidir ve sizlere orijinal kutusunda teslim edilir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siparişinizi en geç 5 iş günü içinde adresinize teslim alırsınız. Eğer satın aldığınız bir ürünü herhangi bir sebepten iade etmek isterseniz, 15 güne kadar ürünü paketi açılmamış ve kullanılmamış bir biçimde iade ettiğiniz takdirde paranızı geri alabilirsiniz.

发表回复

您的电子邮箱地址不会被公开。 必填项已用 * 标注